+48 58 306 59 59

o firmie

 

Przedsiębiorstwo działalność rozpoczęło od wykonywania małych remontów w pomieszczeniach na terenie Akademii Medycznej w Gdańsku i innych tego typu obiektach. Następnie zdobywając coraz większe doświadczenie i inwestując w systematyczne szkolenia załogi oraz nowoczesny sprzęt realizowało coraz większe inwestycje zarówno dla potrzeb firm ciepłowniczych jak również przemysłu farmaceutycznego, paliwowego czy też infrastruktury miejskiej.

Inwestując w szkolenia załogi oraz nastawiając się na tworzenie „Firmy z Jakością” przedsiębiorstwo BmB Santech systematycznie potwierdzało wytyczony kierunek poprzez uzyskanie Certyfikatu potwierdzającego spełnienie wszystkich warunków wymaganych dla Zapewnienia Usług wg normy ISO 9001-2000 a w roku 2005 uzyskało Uprawnienia UDT do remontów i modernizacji stałych zbiorników ciśnieniowych, zbiorników bezciśnieniowych do materiałów trujących, żrących i do materiałów ciekłych zapalnych, rurociągów przemysłowych i technologicznych.

 

W okresie swojej ponad 20 letniej działalności Firma zrealizowała szereg inwestycji o szczególnym znaczeniu między innymi modernizację systemów ciepłowniczych miasta Gdańska, Gdyni, Kościerzyny, Redy, Malborka, Piły, Wejherowa, Starogardu Gdańskiego oraz na terenie Stoczni Marynarki Wojennej i Portu Wojennego w Gdyni jak również w zakresie przebudowy systemów drogowych Gdańska . Firma uczestniczyła między innymi w budowie ul. Słowackiego.

 

Ponadto BmB Santech sp. j. realizowała w latach 2006-2009 modernizację w zakresie instalacji technologicznych Z. F. Polpharma w Starogardzie Gdańskim.

W następnych latach w dalszym ciągu Firma kontynuowała modernizację systemów ciepłowniczych na terenie Polski północnej oraz była podwykonawcą prac instalacyjnych na budowie Parku Naukowo-Technologicznego i sieci ciepłowniczej dla potrzeb Portu Lotniczego w Gdyni oraz rozpoczęła montaż instalacji kanalizacji deszczowej i sieci ciepłowniczej w ramach budowy pierwszego w Polsce tunelu przejezdnego pod rzeką Martwą Wisłą w Gdańsku.

 

Potwierdzeniem właściwego kierunku rozwoju Firmy jest fakt iż dotychczasowi Inwestorzy kontynuują współpracę z naszym Przedsiębiorstwem proponując realizację kolejnych zadań. Działalność BmB Santech sp. j. została dostrzeżona przez organizacje społeczno-gospodarcze czego dowodem było wyróżnienie Firmy n/w nagrodami i wyróżnieniami:

 • Mecenas Gdańskiego Sportu - 2008
 • Certyfikat Forbs'a „Przyjazna Firma” - 2009
 • Laureat „Pomorskiej Nagrody Jakości NOT” - 2010
 • Laureat Nagrody „Gepardy Biznesu” - 2012
 • Laureat Nagrody „Efektywna Firma” - 2012
 • Laureat Nagrody „Pomorski Pracodawca Roku” - 2012
 • Laureat Nagrody „Srebrny Laur Pomorskiej Nagrody Jakości” -2013
 • Laureat Nagrody „Srebrny Laur Pomorskiej Nagrody Jakości” -2017
 • Laureat Nagrody "Firma Roku 2017" w plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii Budownictwo i Ochrona Środowiska -2017

 

Wyżej wymienione Certyfikaty , Uprawnienia i Wyróżnienia oraz realizowane inwestycje wskazują na wysoki poziom wykonywanych przez nas usług i są gwarancją że powierzone nam prace będą cechowały: wysoki poziom jakości i szybki termin realizacji.

 

BmB Santech sp. j. jest członkiem organizacji społeczno gospodarczych:

 • Członek Gdańskiego Związku Pracodawców od 2005r.
 • Członek Współzałożyciel Gdańskiego Klastra Budowlanego od 2006r.
 • Członek Polsko- Szweckiej Izby Gospodarczej od 2010r.
 • Członek Współzałożyciel Gdańskiego Klubu Jakości od 2014r.